KADEM’den Ödül!

Girişimcilerimizden Osman Cingitaş ve ekip üyesi Ebru İbar “Yarı veya Tam Bağımlı Yatan Hastalarda Oluşan Komplikasyonları Önlemek” Projesi ile KADEM 4. İnovasyon ve Girişimcilik yarışmasında ilk 5 proje arasında seçilerek ödül almaya hak kazandılar. (daha&helliip;)

Girişimcilerimizden Onur Doğan’ın Şirketi Ortus Oracle Desteği ile Dubai’de

Oracle tarafından Türkiye ‘de desteklenen 2. Startup şirketi olan Ortus Bilişim Oracle Open World Dubai programına katılarak projelerini tanıtma fırsatını yakaladılar. (daha&helliip;)

Mütevelli Heyet Başkanı’na Proje Sunumları Gerçekleşti

Kuluçka Merkezi’nde yer alan “Enfeksiyon Hastalıkları Tanı Kiti”, “Giyilebilir EKG ve EEG Cihazları”, “Kornea ile Yara Tedavisi”, “Stres Kaynaklı Rahatsızlıkların/Hastalıkların(migren, tinnitus, fibromyalji vb.) İlaçsız Ortadan Kaldırılması” projeleri Mütevelli Heyet Başkanına ve Rektörlüğe sunumlarını gerçekleştirdiler. (daha&helliip;)

Girişimcilere Pre-Klinik Anatomi Çalışma Desteği Verildi

Östaki Disfonksiyonu rahatsızlığı için diagnostik bir cihaz geliştiren girişimcilerimizden Prof. Dr. Tarık Özkul ve Prof. Dr. Haluk Özkul’a Acıbadem Üniversitesi tarafından pre-klinik anatomi çalışması desteği verildi. (daha&helliip;)

Kuluçka Merkezi 2019 – 1. Dönem Çağrıları Açıldı

Kuluçka Merkezinde yürütülen Ön Kuluçka, Kuluçka, Hızlandırıcı ve BiGGHEALTH Programları için başvuru çağrıları açıldı. (daha&helliip;)

İstanbul Kalkınma Ajansı’nın 2018 Yılı Girişimcilik Mali Destek Programı Kapsamında ‘’Sağlık Girişimlerinin Küresel Pazara Erişimi’’ projemiz desteklenmeye hak kazandı.

İSTKA tarafından desteklenen ‘’Sağlık Girişimlerinin Küresel Pazara Erişimi’’ projesi ile temel amaç İstanbul başta olmak üzere Türkiye sağlık sektörü girişimcilerinin ülkemizde ürettiği katma değerli bilginin, hizmet ve ürünlerin yurtdışı pazarlarda da yer almasını sağlayarak sağlık sektörü girişimlerinin ölçek büyüterek hızlandırılmasıdır. Bu kapsamda girişimcilerin yoğun rekabet şartları altında ayakta durabilmelerinin önü açılacaktır. (daha&helliip;)

Sağlık projen için BiGGHEALTH’e başvur… TÜBİTAK’tan Sermaye Desteği Kazan!

‘Sağlık ve İyi Yaşam’ alanında; AR GE ve teknolojiden güç alan öncü, güncel, yenilikçi fikirlerini hayata geçirmen için şimdi BiGGHEALTH var… (daha&helliip;)

Acıbadem Üniversitesi Kuluçka Merkezi BiGG Uygulayıcı Kuruluşu Oldu!

Acıbadem Üniversitesi Kuluçka Merkezi, 1512 Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı kapsamında 45 başvurunun arasından seçilerek uygulayıcı kuruluş olmaya hak kazandı. (daha&helliip;)