Girişimcilerimizden Onur Doğan’ın Şirketi Ortus Oracle Desteği ile Dubai’de

Oracle tarafından Türkiye ‘de desteklenen 2. Startup şirketi olan Ortus Bilişim Oracle Open World Dubai programına katılarak projelerini tanıtma fırsatını yakaladılar.

Girişimcilerimizden Osman Cingitaş ve Ebru İbar’a KADEM’den Ödül!

Girişimcilerimizden Osman Cingitaş ve ekip üyesi Ebru İbar “Yarı veya Tam Bağımlı Yatan Hastalarda Oluşan Komplikasyonları Önlemek” projesi ile KADEM “4. İnovasyon ve Girişimcilik” yarışmasında ilk 5 proje arasında seçilerek ödül almaya hak kazandı.

Girişimcilere Preklinik Anatomi Çalışma Desteği Verildi

Östaki Disfonksiyonu rahatsızlığı için diagnostik bir cihaz geliştiren girişimcilerimizden Prof. Dr. Tarık Özkul ve Prof. Dr. Haluk Özkul’a Acıbadem Üniversitesi tarafından preklinik anatomi çalışması desteği verildi.

Acıbadem Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Mehmet Ali Aydınlar Merkezin Projelerini Dinledi

Acıbadem Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı ve Üniversite Rektörlüğü’nün katılımıyla gerçekleşen toplantıda Kuluçka Merkezi’nde yer alan “Enfeksiyon Hastalıkları Tanı Kiti”, “Giyilebilir EKG ve EEG cihazları”, “Kornea ile Yara Tedavisi”, “Stres Kaynaklı Rahatsızlıkların/Hastalıkların(migren, tinnitus, fibromyalji vb.) İlaçsız Ortadan Kaldırılması” başlıklı projeler sunuldu.

KADEM’den Ödül!

Girişimcilerimizden Osman Cingitaş ve ekip üyesi Ebru İbar “Yarı veya Tam Bağımlı Yatan Hastalarda Oluşan Komplikasyonları Önlemek” Projesi ile KADEM 4. İnovasyon ve Girişimcilik yarışmasında ilk 5 proje arasında seçilerek ödül almaya hak kazandılar. (daha&helliip;)

Girişimcilerimizden Onur Doğan’ın Şirketi Ortus Oracle Desteği ile Dubai’de

Oracle tarafından Türkiye ‘de desteklenen 2. Startup şirketi olan Ortus Bilişim Oracle Open World Dubai programına katılarak projelerini tanıtma fırsatını yakaladılar. (daha&helliip;)

Mütevelli Heyet Başkanı’na Proje Sunumları Gerçekleşti

Kuluçka Merkezi’nde yer alan “Enfeksiyon Hastalıkları Tanı Kiti”, “Giyilebilir EKG ve EEG Cihazları”, “Kornea ile Yara Tedavisi”, “Stres Kaynaklı Rahatsızlıkların/Hastalıkların(migren, tinnitus, fibromyalji vb.) İlaçsız Ortadan Kaldırılması” projeleri Mütevelli Heyet Başkanına ve Rektörlüğe sunumlarını gerçekleştirdiler. (daha&helliip;)

Girişimcilere Pre-Klinik Anatomi Çalışma Desteği Verildi

Östaki Disfonksiyonu rahatsızlığı için diagnostik bir cihaz geliştiren girişimcilerimizden Prof. Dr. Tarık Özkul ve Prof. Dr. Haluk Özkul’a Acıbadem Üniversitesi tarafından pre-klinik anatomi çalışması desteği verildi. (daha&helliip;)

Kuluçka Merkezi 2019 – 1. Dönem Çağrıları Açıldı

Kuluçka Merkezinde yürütülen Ön Kuluçka, Kuluçka, Hızlandırıcı ve BiGGHEALTH Programları için başvuru çağrıları açıldı. (daha&helliip;)

2018 Yılı 2.Dönem Çağrı Takvimi Sona Erdi!

Yılda iki kez çağrı açan Acıbadem Üniversitesi Kuluçka Merkezi’nin 4. Dönem çağrısı 28 Eylül 2018 tarihinde sona erdi.

Yılda iki kez çağrı açan Acıbadem Üniversitesi Kuluçka Merkezi’nin 4. Dönem çağrısı 28 Eylül 2018 tarihinde sona erdi. Merkez 4. dönem çağrısında toplam 209 başvuru aldı.